WYRÓŻNIENIE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "Moje najpiękniejsze wspomnienie z Polski"

 Szanowni Panstwo z wielka przyjemnoscia informujemy,ze w konkursie plastycznym organizowanym przez Ambasade Rzeczypospolitej w Paryzu ,3 prace naszych uczennic zostaly nagrodzone.Konkurs jak juz,informowalismy na naszej stronie byl organizowany w czerwcu .Tytulem prac mialo byc "Moje najpiekniejse wspomnienie z Polski.Nagrodzone dzieci zostaly zaproszone na piknik z ksiazka w dniu 14 czerwca do Ambasady.Niestety z uwagi na organizowana w tym dniu przez nasza szkole wycieczka do "La mer de sable",nagrodzone dziewczynki nie mogly sie  pojawic na tym wydarzeniu.

Wyzej zamieszczone prace  to rysunki zauwazone przez ambasade,zostaly one zwrocone po pikniku do autorek .Prace naleza do naszych uczennic ,poczawszy od pierwszej do Valentine Elbaz-temat rysunku Sandomierz,Kingi Ruszala -Morskie Oko oraz praca wspolna Victorii Dziekan i Léa Dudziak -Zakopane .Dwom pierwszym dziewczynkom zostaly wyslane  poczta nagrody ksiazkowe.GRATULUJEMY JESZCZE RAZ A WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH ZAPRAWSZAMY DO UDZIALAU W KONKURSACH .Zarzad Szkoly Polskiej 

Reklama

Fundacja Edukacja dla Demokracji

„Działalność szkoły jest wspierana przez Fundację Edukacja dla Demokracji w ramach projektu Szkoła.PL współfinansowanego w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą”. 

Znalezione obrazy dla zapytania LOGO SENATUPrzedsięwzięcie jest współfinansowane przez SWP ze środków otrzymanych od Kancelarii Senatu w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą

PS

Projekt jest współfinansowany
ze środków otrzymanych
od Ministerstwa Spraw
Zagranicznych w ramach
konkursu „Współpraca z Polonią
i Polakami za granicą w 2015 r.”